سریع ترین روش یادگیری اهنگسازی چیست ؟

سریعترین راه برای یادگیری آهنگسازی این است که قطعات کوچکی از موسیقی را به خاطر بسپارید و سپس یاد بگیرید که آن قطعات را به روشهای بسیار خاص تغییر دهید و ترکیب کنید.  فرآیند تغییر آن، در واقع شما را مجبور به درک آن می کند.  زمانی که هنر آهنگسازی را در سال 2011 شروع کردم، تصوری از چیزهایی که باید یاد بگیرم نداشتم. اما در ذهن من خیلی واضح نبود.  بنابراین شروع کردم به خواندن تقریباً هر کتاب تئوری موسیقی یا آهنگسازی که به دستم رسید. و من در همان زمان در مورد آن وبلاگ نوشتم.

انگیزه شما از آهنگسازی چیست؟

از زمان راه‌اندازی دوره رایگان آهنگسازی اصلی خود در یوتیوب در سال 2011، از بسیاری از 35000 نفری که آن را شرکت کرده‌اند، خواسته‌ام که هدفشان از آهنگ‌سازی چیست.اگر هر یک از اینها شما را توصیف می کند، به خواندن ادامه دهید.شما می خواهید موسیقی بسازید که به وضوح خود و احساسات شما را به گونه ای بیان کند که دیگران بفهمند.شما می خواهید بیشتر برای خود موسیقی بسازید، اما به فیلم، تلویزیون و بازی های ویدیویی علاقه مند هستید.شما می خواهید آنچه را که در ذهن خود می شنوید بنویسید و از آن آثار طولانی تر، آهنگ های موفق یا فقط یک قطعه موسیقی خوب بسازید.شما می خواهید بفهمید که موسیقی چگونه کار می کند، اما تئوری موسیقی شما کمی . باید بگوییم . طرح دار است.ممکن است اهداف شما کمی متفاوت باشد، اما در نهایت، همه ما چیزهای مشابهی می خواهیم. خودمان را بیان کنیم، از طریق موسیقی به دیگران شادی بیاوریم و به سادگی خلق کنیم.یادگیری ترکیب بندی فرآیندی است که زمان می برد. چیزهای زیادی وجود دارد که شما نمی دانید، و این اشکالی ندارد.ترکیب پاداش است زیرا هیچ پایانی برای یادگیری و رشد وجود ندارد.

شما قبلاً تجربه گوش دادن و دانش پیشینه دارید

همه ما با یک عمر تجربه گوش دادن به موسیقی می آییم. من با نواختن ترومپت در گروه‌های بادی و گروه‌های جاز بزرگ شدم.ممکن است دیگران اصلاً تجربه بازی نداشته باشند.ما همچنین نکات کمی در مورد موسیقی در طول راه یاد می گیریم. نقل قول های گیج کننده ای مانند "موسیقی فضای بین نت ها است" که همزمان به مای دیویس، کلود دبوسی و موتزارت نسبت داده می شود.این دانش پس‌زمینه شماست - همه چیزهایی که تا این لحظه درباره موسیقی یاد گرفته‌اید.سپس بر روی یک مهارت ترکیبی خاص در یک زمان تمرکز می کنید. این می تواند چیزی به کوچکی نوشتن یک نت به درستی با دست یا به بزرگی یک سمفونی باشد.شروع با مهارت های کوچک باعث می شود که کل فرآیند بهتر جریان یابد.

کلوب رپ

موزیک بینظیر One Dance از Drake و Kyla Reid و Wizkid

موزیک بینظیر Views اثر Drake

موزیک شاهکار Take Care از Rihanna و Drake

موزیک شاهکار Bet You Wanna از Cardi B و BLACKPINK

موزیک شاهکار Misery Business از MGK و Travis Barker

موزیک شاهکار Believe It از Meek Mill و Rick Ross

موزیک فوقالعاده Calabria 2007 از Kina و Natasja Saad

موسیقی ,آهنگسازی ,یادگیری ,خواهید ,زمان ,تجربه ,برای یادگیری ,تئوری موسیقی ,یادگیری آهنگسازی ,برای یادگیری آهنگسازی
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ